• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wygodne buty
Nie wiem jak Wy ale ja mam wielką słabość do butów na obcasie. Gorzej tylko, że moje stopy ciężko to znoszą. Cały czas pojawiają mi się jakieś odciski albo pęcherzeSmutny Chciałabym w końcu trafić na jakąś wygodną parę butów...
  Odpowiedz
Znam ten ból....ja w butach na wysokim obcasie mogę wytrzymać tylko kilka godzin. Potem stopy już puchną i ból jest nie do zniesienia. Nie pozostaje mi chyba nic innego jak kupować od teraz buty na nieco niższym obcasie albo na słupku. Widziałam kilka fajnych par na stronie -  www.renee.pl. Tylko nie wiem czy zakupy przez internet, to dobry pomysł?
  Odpowiedz
Dzięki za ten adres. Ja właśnie szukam dla siebie jakichś botków na koturnie albo na słupku. Zależy mi na takim ocieplonym modelu, żebym mogła spokojnie nosić je przy minusowych temperaturach.

A co do zakupów online, to wydaje mi się, że nie powinnaś się ich obawiać. W takich sklepach bez problemu możesz zwrócić albo zamienić towar.
  Odpowiedz
Też czasami nie mogę się powstrzymać przed kupieniem nowej pary szpilek. Ale moje stopy też są podatne na różne obtarcia także takie buty na obcasie zakładam już tylko na jakieś ważne okazjeUśmiech
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości