• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak dbać o przedłużone włosy
Możecie mi pomóc? Moim koszmarem są cienkie i wysuszone włosy....do tej pory jakoś próbowałam zapanować nad nimi na własną rękę, ale niedawno się poddałam.

Koleżanka doradził mi, żebym skorzystała z zabiegu keratynowego przedłużania i zagęszczania włosów. Już nawet umówiłam się na wizytę do fryzjera. Tylko nie do końca wiem jak potem o takie włosy trzeba dbać? Można je myć zwykłymi szamponami?
  Odpowiedz
Przed umyciem musisz je na pewno dobrze rozczesać (ja tam korzystam ze szczotki z naturalnego włosia). Najlepiej myć je letnią wodą i najlepiej pod prysznicem...a co do szamponu, to możesz używać takiego jak dotychczas.

Chociaż moja fryzjera powiedziałaby Ci, że najlepszy będzie szampon bez soli. Wtedy włosy są miękkie i błyszcząceUśmiech
  Odpowiedz
(11-07-2016, 12:12 PM)Ronda4 napisał(a):
Możecie mi pomóc? Moim koszmarem są cienkie i wysuszone włosy....do tej pory jakoś próbowałam zapanować nad nimi na własną rękę, ale niedawno się poddałam.

Koleżanka doradził mi, żebym skorzystała z zabiegu keratynowego przedłużania i zagęszczania włosów. Już nawet umówiłam się na wizytę do fryzjera. Tylko nie do końca wiem jak potem o takie włosy trzeba dbać? Można je myć zwykłymi szamponami?

Też mam przedłużone włoski  Serce Moje dopinki są z naturalnych włosów, zatem dbam o nie jak o własne. Myję normalnie tak jak wcześniej. Muszę tylko uważać przy czesaniu by nie wbijać szczotki za głęboko by nie wyrwać dodatkowych kosmyków. W drogeriach można dostać specjalne grzebienie do rozczesywania takich włosów.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości