• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Utrata zęba - jak sobie z tym poradzić
Ja miałam właśnie taką przykrą sytuację, że w wyniku nieszczęśliwszego wypadku straciłam ząb (dokładnie lewą szóstkę). Teoretycznie aż tak bardzo nie było widać, że jej nie mam, ale sama świadomość już nie dawała mi spokoju.

Samoocena strasznie mi spadła. W końcu powiedziałam sobie, że trzeba się wziąć w garść! Umówiłam się do kliniki stomatologicznej i dopytałam, co najlepiej zrobić w moim przypadku. Na szczęście nie było przeciwwskazań do założenia implantu.
  Odpowiedz
Faktycznie przy utracie zęba czasami to właśnie nasza własna psychika najbardziej na tym cierpi. Nie mamy odwagi się szeroko uśmiechać, czujemy, że wszyscy dziwnie nas obserwują...koszmarSmutny Jeśli zastanawiacie się, gdzie najlepiej wstawiać sobie nowy ząb, to możecie kliknąć tutaj -  implant kraków. W tej klinice powinni się Wam kompleksowo zająć.
  Odpowiedz
Tyle tylko, że chyba nie zawsze możliwe jest skorzystanie z takiego zabiegu. Podobno największe przeciwwskazania to ciąża, nowotwory, cukrzyca czy zaburzenia układu krzepnięcia. Uprzedzali Was o tym u implantologa?
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości