• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekonwalescencja po wstawieniu implantów
Czy ktoś miał zabieg wstawienia implantów i mógłby mi odpowiedzieć na pytanie ile trwa pełna rekonwalescencja po tym zabiegu? Jest on dość mocno inwazyjny, a w internecie znaleźć można naprawdę różne dane - od kilku tygodni do nawet 6 miesięcy! Czy ktoś może opowiedzieć z własnego doświadczenia? 
  Odpowiedz
Zależy co masz na myśli mówiąc o okresie rekonwalescencji, bo chyba mylisz to z czasem, kiedy implant wrasta w kość. To może trwać kilka miesięcy, ale samo dochodzenie do siebie po wstawieniu implantu jest dosyć szybkie - dużo zależy od organizmu. Moja mama po wstawieniu implantu czuła się dobrze i nic ją jako tako nie bolało.
  Odpowiedz
Wiesia79 ma rację. Mnie po wstępnej wizycie lekarz uspokajał. Niestety złamał mi się ząb - dwójka i to tak, że trzeba zęba zastąpić implantem żeby wszystko dobrze wyglądało. Dużo też o tym czytałam, ale fachowe informacje znalazłam na stronie sumara-implanty.info.pl i tam też zawarte są kwestie odnośnie zrastania się implantu z kością. Warto przeczytać lub po prostu udać się do wybranego specjalisty i usłyszeć odpowiedź z pierwszej ręki.
  Odpowiedz
Dziewczyny, teraz są takie sprzęty do leczenia, wstawiania implantów, że człowiek dochodzi do siebie praktycznie od razu. Nikt na pewno z bólu się nie skręca przez kolejne miesiące
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości