• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Domowy lifting?
Witajcie dojrzałe panie.

Otóż od jakiegoś czasu zastanawiałam się nad zrobieniem sobie liftingu. Zaczęłam więc szperać po sieci i wyszukiwać informacji - na kilku stronach stanowczo odradzają lifting w gabinetach kosmetycznych czy medycyny estetycznej, radzą zaś spróbowanie tzw. domowego liftingu, który polegać miałby na serii zabiegów odmładzających przeprowadzonych naturalnymi sposobami. Między innymi codziennie nakładałoby się na twarz inna maseczkę, wykonywało specjalne ćwiczenia i masaż twarzy oraz stosowało specjalne kremy. Metoda ta chyba wyszłaby taniej, ale mam pytanie do osób, które się znają - czy to faktycznie może dać efekt porównywalny z liftingiem wykonanym w profesjonalnym gabinecie pod okiem specjalisty? Dodam tylko, że wszystkie te maseczki robi się samemu z naturalnych składników np. ziemniaków i jogurtu, pomarańczy czy miodu i drożdży. A może któraś z Pań już tego próbowała? 

Pozdrawiam  Serce
Obsyp mnie białym pudrem  Serce
  Odpowiedz
Szczerze mówiąc wątpię czy te wszystkie naturalne i domowe sposoby mogą faktycznie pomóc w ujędrnieniu skóry. Osobiście wolałabym udać się po pomoc do kliniki medycyny estetycznej. Przecież nie musisz od razu decydować się na tradycyjny lifting ze skalpelem. Teraz kliniki oferują różne inne i co najważniejsze nieinwazyjne metody przeciwzmarszczkowe.

Słyszą łam, że całkiem fajne efekty można uzyskać np. nakładając nici PDO albo SilhouetteSoft. Może to jest jakieś wyjście z tej sytuacji?
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości