• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Japoński manicure
Hej dziewczyny,

Dużo ostatnio słyszałam o japońskim manicure, czy ktoś może mi wyjaśnić na czym on polega?
  Odpowiedz
Japoński manicure to tak naprawdę zabieg, który ma na celu odnowę paznokci. Polega na wmasowywaniu w płytkę paznokcia pasty z witaminami i minerałami. Ruchy muszą być energiczne. Po całym zabiegu wciera się puder. Paznokcie są mocniejsze, nie łamią się i nie rozdwajają. Polecam, zwłaszcza dla osób, które nie mają ochoty regularnie malować paznokci (nieestetyczne odpryski), lub nakładać hybryd. Uśmiech Uśmiech Uśmiech
  Odpowiedz
A to jakoś wygładza paznokcia, tak że potem widać żeby się błyszczał i nie trzeba było używać lakieru? Bo w sumie to samo można gładzikiem zrobić. Ja tam w cuda nie wierzę i paznokieć to jednak martwa tkanka, jak chce się mieć ładne to trzeba wcierać witaminki, ale zanim paznokieć urośnie żeby nowa tkanka była mocniejsza, to co już wyrosło to wiele z tym nie zrobimy. No chyba, że robiłyście i rzeczywiście jest aż taka różnica?
  Odpowiedz
Ja bym chciała ale japońskie wzorki na paznokciach  Serce
  Odpowiedz
(10-20-2016, 10:57 AM)kocica napisał(a): A to jakoś wygładza paznokcia, tak że potem widać żeby się błyszczał i nie trzeba było używać lakieru? Bo w sumie to samo można gładzikiem zrobić. Ja tam w cuda nie wierzę i paznokieć to jednak martwa tkanka, jak chce się mieć ładne to trzeba wcierać witaminki, ale zanim paznokieć urośnie żeby nowa tkanka była mocniejsza, to co już wyrosło to wiele z tym nie zrobimy. No chyba, że robiłyście i rzeczywiście jest aż taka różnica?

Gładzikiem nie wmasujesz minerałów i witamin, a to o to chodzi. Poza tym gładzik tak naprawdę ściera płytkę. Smutny  Można wypróbować ten japoński maniciure, zawsze to coś innego. Chyba się skuszę. Duży uśmiech
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości