• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak uratować skórę podrażnioną po goleniu?
Zastanawiam się czy jest jakiś prosty sposób na ukojenie pieczenia po goleniu. Pytanie kieruję głównie do facetów, ale może i panie znają jakieś domowe sposoby. Po każdym goleniu moja skóra jest zaczerwieniona i podrażniona, nie wiem czy to kwestia złej maszynki, kremu do golenia, czy po prostu taki mój urok?
  Odpowiedz
Odradzam ci stosowanie jakichkolwiek wód kolońskich, przynajmniej u mnie tylko pogorszyły problem. Moja dziewczyna kiedyś nasmarowała mnie maślanką czy tam kefirem i faktycznie przyniosło mi ulgę... Teraz używam po prostu tłustego kremu i pomaga chociaż czasem twarz się błyszczy.
  Odpowiedz
Zmieniłbym maszynkę, nie ma co haratać twarzy byle brzytwą. Teraz na rynku jest mnóstwo firm i każdy znajdzie coś dla siebie. Jak to nie pomoże to spróbuj jakiś balsamów. Stary sposób mojego ojca na podrażnienia i zacięcia to Ałun. Taki "kamień", można spróbować.
  Odpowiedz
Na podrażnienia po goleniu najlepsze jest całkowite zaprzestanie golenia. Teraz drwale są sexi, więc spokojnie możesz zapuścić se brodę do pasa. Laski same cie obskoczą,a w brodzie będziesz se mógł chować jedzenie na potem. Same plusy. Mam nadzieję, że pomogłem.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości