• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Masaż czekoladą
Hej dziewczynki. Chciałabym z wami w tym wątku podzielić się moimi doświadczeniami z masażu czekoladą. Na masaż ten wysłał mnie mój ukochany narzeczony, w ramach rocznicowego prezentu. Muszę powiedzieć, że sam pomysł bardzo przypadł mi do gustu, ponieważ jestem fanką czekolady. 

Sama technika wykonywania masażu jest oparta na klasycznych ruchach, więc tutaj nie wydarzyło się dla mnie nic zaskakującego. Tym, co sprawia, ze masaż ten jest taki niezwykły są oczywiście używane preparaty: krem czekoladowy oraz czekoladowy olejek do masażu. Początkowo bałam się, że po tym relaksacyjnym zabiegu będę musiała wziąć prysznic, ale okazało się, ze preparaty te całkowicie wchłaniają się podczas masażu. Czekolady używa się ze względu na regeneracyjne właściwości ziaren kakaowca. Dla osoby kochającej zapach czekolady nie ma chyba przyjemniejszego sposobu an spędzenie popołudnia. Cały masaż trwał 90 minut, w tle cały czas leciała relaksująca muzyka. 

Polecam taki zabieg każdej z was, wróciłam do domu całkowicie odprężona. Z chęcią odpowiem na wasze pytania dotyczące czekoladowego masażu.

Zachęcam do dyskusji
HAU HAU
  Odpowiedz
No taki masaż brzmi baaardzo smakowicie. Nie wiem tylko czy po takim zabiegu nie musiałabym się skusić na gorącą czekoladę. Mogę zapytać, gdzie robią takie cudowne zabiegi?
  Odpowiedz
Ojej, świetny pomysł. Właśnie nie wiedziałem co podarować mojej dziewczynie na urodziny, ale myślę, że to jej się spodoba. Dzięki Piesku za podrzucenie tej cudownej inspiracji. Gdybyś mi mogła tylko powiedzieć na co zwrócić uwagę przy wyborze salonu SPA?
  Odpowiedz
(10-20-2016, 11:12 AM)skrzydła anioła napisał(a): No taki masaż brzmi baaardzo smakowicie. Nie wiem tylko czy po takim zabiegu nie musiałabym się skusić na gorącą czekoladę. Mogę zapytać, gdzie robią takie cudowne zabiegi?

W każdym większym mieście, ale tez na pewno w kurortach wypoczynkowych znajdziesz taki gabinet. Ja akurat byłam w salonie odnowy biologicznej w Krakowie. Wystarczy przejrzej oferty i wybrać tę najkorzystniejszą Uśmiech

(10-20-2016, 12:37 PM)robert napisał(a): Ojej, świetny pomysł. Właśnie nie wiedziałem co podarować mojej dziewczynie na urodziny, ale myślę, że to jej się spodoba. Dzięki Piesku za podrzucenie tej cudownej inspiracji. Gdybyś mi mogła tylko powiedzieć na co zwrócić uwagę przy wyborze salonu SPA?

Przede wszystkim czy pracują tam ludzie w wyższym wykształceniem. Masaż to nie przelewki i amator może wyrządzić krzywdę. Zapytaj o certyfikaty, które ma salon i o to czy zatrudnia wykwalifikowaną kadrę. Zwróć też uwagę czy jest tam czysto, a sprzęt jest nowoczesny.

Pozdrawiam
HAU HAU
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości