• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ombre - straszna moda
hej, przez ostatni rok do granic przyzwoitości rozprzestrzeniła się okropna moda na włosy pofarbowane w stylu ombre. Gdzie nie spojrzeć tam każda laska włosy od połowy blond a do połowy brąz. Ileż można dziewczyny?! Czemu chcecie wyglądać jak banda jakichś klonów. Mam nadzieję, że to już koniec tej okropnej mody na niedokładne farbowanie. Kto mnie popiera? Czy są tutaj dziewczyny z dobrym gustem i odrobiną smaku?

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
To już nie chodzi o klony, bo moda zawsze dotyka wszystkich i na przykład teraz wszyscy chodzą w legginsach albo rurkach. Mnie się po prostu takie włosy strasznie nie podobaja. To wygląda jakby babka miała tak zniszczone końcówki, że jej od połowy odpadają.
  Odpowiedz
A ja się z wami nie zgodzę. Moim zdaniem jeżeli ombre jest zrobione profesjonalnie to wygląda bardzo ładnie. Znam wiele dziewczyn, którym to bardzo pasuje, a dla dziewczyn, które chcą być blond, mimo że swoje włosy mają brązowe lub czarne, to bardzo praktyczne rozwiązanie, które niweluje odwieczny problem odrostów. Aha, i ja jakoś nie widuję na ulicach miast tysięcy dziewczyn w takich samych fryzurach czy ubraniach. Widzicie moje drogie to, co chcecie widzieć....
  Odpowiedz
Wypowiem się z perspektywy płci brzydszej, acz mądrzejszej Oczko Dla mnie takie włosy wyglądają na brudne i jakieś takie niezadbane... Jakby laska przez dwa lata nie miała czasu iść do fryzjera. I jak sobie pomyśle, że jeszcze na to wydajecie kupę kasy. MAKABRA. Już lepiej kupcie se farbę za 5 złotych w kiosku i pofarbujcie na wiśniowo, jak stare baby. Osiągniecie lepszy efekty niż te odrosty do połowy głowy. Mam nadzieję, że pomogłem.
  Odpowiedz
Mnie osobiście bardziej podoba się sombre - wygląda dużo bardziej naturalnie. Jeśli chodzi o ombre, to jeśli fryzjer zrobi naturalne przejście, to też można osiągnąć fajne efekty.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości