• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oczyszczanie pleców
Czy któraś z obecnych tutaj dziewcząt lub panów poddała się zabiegowi oczyszczania pleców. Wybieram się na taki w przyszłym tygodniu i chciałabym wiedzieć czy to coś pomaga? Mam niesamowity problem z wykwitami na plecach - wszystko przez jasną karnację i wyjątkowo wrażliwą skórę... Ten zabieg to już ostatnia rozpaczliwa próba sprawienia bym w końcu mogła założyć sukienkę z odkrytymi plecami, ale nie chcę się znowu nakręcić i potem rozczarować... Dlatego proszę, niech mi ktoś powie czy to działa  Niezdecydowany Huh
  Odpowiedz
Moja droga, ja wielokrotnie robiłam sobie ten zabieg u kosmetyczki i muszę ci powiedzieć, że to działa. Ale tylko jeżeli połączysz to z odpowiednią dietą, bogata w antyoksydanty, odstawisz czekoladę i ostre przyprawy. To one najczęściej odpowiadają za pojawianie się tego typu niedoskonałości na plecach. Po drugie: efekt będzie, ale najprawdopodobniej za pierwszym razem utrzyma się krótko. Zabieg trzeba powtarzać co jakiś czas i sama zaobserwujesz, ze efekty będą trwały coraz dłużej. Ja chodzę na takie oczyszczanie co pół roku, ale wcześniej pojawiałam się w salonie co 2-3 miesiące. Osobiście uważam, ze piękne plecy i ciało są warte każdych pieniędzy i wyrzeczeń. Uśmiech
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości