• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy wstydzicie się apartatu
Hej, jestem Robert, mam 25 lat i od trzech lat nosze aparat ortodontyczny. Taki klasyczny, zamontowany na stałe. Żałuję, że nie zdecydowałem się go założyć dużo dożo wcześniej, no ale cóż, byłem dosyć upartym nastolatkiem  Cwaniak   Tak więc po dwudziestce sfinansowałem swój aparat i wszystko wskazuje na to, że kolejnych kilka lat spędzę również "zakuty" I tutaj pojawia się moje pytania do osób noszących aparat - czy są sytuacje, a w których wstydzicie się swoich blaszaków? Ja przyznam się, że mam większa tremę z tego powodu przy poznawaniu nowych ludzi, a zwłaszcza na randkach...

I drugie pytanie do osób nienoszących aparatów - czy aparat przeszkadzałby wam w osobie z która się umawiacie, wszak chodzi tutaj o wiele czynności - od jedzenia do pocałunków itepe...

Zachęcam do dyskusji i podzielenia się swoimi wrażeniami

Pozdrawiam\
Ragnar  Język
  Odpowiedz
Ja nie noszę aparatów i nie chcę powiedzieć, że powinieneś się wstydzić swojego, bo przecież w końcu będziesz miał ten piękny uśmiech, ale... No właśnie, raczej bym się z tobą nie umówiła. Jest coś śmiesznego w dorosłych, szablastozębnych chłopakach, bez obrazy oczywiście. Po prostu nie mogłabym się przełamać żeby cię pocałować czy przedstawić rodzinie… Wybacz nie chciałabym cię zdołowac, ani obrazić. Prosiłeś o szczere opinie i oto ona
  Odpowiedz
Moim zdaniem absolutnie nie masz się czego wstydzić!! Ja w dzieciństwie nosiłam taki aparat i dzieci mnie trochę przezywały z tego powodu, za to teraz mogę się cieszyć pięknym uśmiechem Uśmiech Aparat nie przeszkadza ani w całowaniu, ani w jedzeniu, ani w prawidłowej higienie jamy ustnej. Jak sam przyznajesz masz tremę z tego powodu na randkach. Zupełnie niepotrzebnie - często jest tak, że ktoś nie zauważa naszych "minusów" dopóki sami nie damy swoim zachowaniem o nich znać. Musisz przestać myśleć o tym, że nosisz aparat i uwierz dla żadnej dziewczyny nie będzie to problemem Uśmiech
  Odpowiedz
Teraz te aparaty są tak różnokolorowe, że wręcz mogą uchodzić za ozdoby. Moim zdaniem - nie ma się czego wstydzić, w końcu to dowód na to, że dba się o zęby.
  Odpowiedz
Czy są one piękne i ozdobne to mocno bym dyskutowała. Po prostu robi się wszystko by były jak najmniej szpetne, ale rzeczywiście są dowodem na to, że dba się o zęby, więc nie powinny być nigdy powodem wstydu.
Śmieje­cie się ze mnie, bo jes­tem in­ny. Ja się śmieję z was, bo wszys­cy jes­teście ta­cy sami.

J. Davis
  Odpowiedz
Ja myślę, że u faceta najbardziej czarująca jest pewność siebie, więc jeśli nie będziesz się wstydzić aparatu tylko uważał go za coś całkowicie naturalnego i umiał się z tego śmiać to żadna panna Ci się nie oprze. Ja sama mam swoje lata i nosiłam aparacik dość długo. Załatwiłam sobie kolorowe gumeczki do niego i zrobiłam z tego modny oldshool a nie przykre doświadczenie. Myślę, że z odpowiednim nastawieniem i aparat może dodać uroku, to jak hipsterskie okulary.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości