• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zalety masażu podciśnieniowego
Cześć ślicznotki  Serce

Chciałam podzielić się z wami moimi wrażeniami z serii odbytych masaży podciśnieniowych. W fachowej terminologii zabieg ten nazywany jest endermologią, ma on na celu wyszczuplenie sylwetki oraz pozbycie się cellulitu. Muszę wam powiedzieć, że byłam nieco sceptycznie nastawiona, zwłaszcza co do tej drugiej obietnicy. 

Sam zabieg jest bardzo przyjemny i oczywiście całkowicie bezbolesny - to po prostu masaż połączony z podciśnieniem, chodzi o większą siłę nacisku z tego co wiem, po to by dotrzeć do najgłębiej ukrytych tkanek tłuszczowych. Trzeba założyć specjalny kombinezon i wtedy maszyny robi nam masaż.

Wpływa on także na pobudzenie metabolizmu, dzięki czemu chudniemy. Ja osobiście dzięki tym zabiegom straciłam 5 kilo! Oczywiście ograniczyłam słodycze do zera i praktycznie wyrzuciłam z diety niezdrowe przekąski, ale i tak efekt jest spektakularny. Muszę przyznać, że cellulit również częściowo zniknął. 

Podsumowując: polecam wam dziewczyny ten zabieg, naprawdę działa, trzeba mieć tylko dołożonych troszeczkę pieniążków. 

Z chęcią odpowiem w tym wątku na wszystkie pytania dotyczące masażu podciśnieniowego.   Wywracanie oczami
  Odpowiedz
A czy wiesz może czy są jakieś przeciwwskazania do tego typu zabiegu? Jeśli tak to jakie?
  Odpowiedz
Hej Uśmiech Z tego co wiem przeciwwskazaniem jest ciąża, cukrzyca oraz zaburzenia krzepliwości krwi. Ogólnie zabieg jest mało inwazyjny i dlatego nie ma wielu przeciwwskazań Uśmiech
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości