• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak się pozbyć zmarszczek pod oczami
Pytanie 
Hej, mimo że jestem dosyć młoda mam ogromny problem ze zmarszczkami pod oczami, tzw. kurzymi łapkami. Brr

Wypróbowałam już chyba wszystkie kremy dostępne w drogeriach, a nawet w aptece i nic nie pomogło. Szczerze mówiąc to tyle wydałam już na te smarowidła, że dałoby rad za to sfinansować jakiś zabieg  Zły który mógłby być o wiele bardziej skuteczniejszy. 

Czy któraś z pań próbowała mezoterapii igłowej? cZytam w inerenecie o tym i ponoć moze zdziałać cuda... Brzmi to wszystko jednak dosyć boleśnie, więc chicałabym mieć gwarancje, że na pewno mi pomoże...

Doradźcie dziewczyny!
  Odpowiedz
Mezoterapia igłowa przede wszystkim jest już metodą inwazyjną. Z własnego doświadczania mogę powiedzieć, że zabieg nie jest tak do końca bezbolesny. Na pewno nie warto go robić bez znieczulania. Ale faktycznie już tydzień po zabiegu moja skóra była gładsza i milsza w dotyku.

Chociaż nie wiem czy nie byłabym skłonna doradzić jednak zabieg mezoterapii bezigłowej. Jeśli chodzi o efekt przeciwzmarszczkowy, to wydaje mi się skuteczniejsza.
  Odpowiedz
Ja próbowałam i mezoterapii igłowej i bezigłowej i mogę powiedzieć, że ta pierwsza jest o wiele bardziej skuteczna. przynajmniej tak wynika z moich doświadczeń. Warto trochę pocierpieć, chociaż to akurat nie boli jakoś bardzo, bardziej kłopotliwe dla mnie były siniaki, które pozostawały mi po tym zabiegu, niż sam ból.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości