• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
odżywka czy maska
Witam moje piękne koleżanki  [Obrazek: heart.gif]

niestety w skutek ciągłego prostowania włosów moje kosmyki są dosyć zniszczone. Chciałabym kupić sobie jakąś odżywkę lub maskę "z tych lepszych". Ale powiedzcie mi (może są tutaj jakieś fryzjerki) co jest lepsze? Odzywka, którą zastosuję na co dzień czy maska 1-2 razy w tygodniu? A może najlepiej zastosować dwie kuracje na raz [Obrazek: huh.gif]
  Odpowiedz
Wiem coś o tym...też miałam spore problemy z odratowaniem włosów po codziennym prostowaniu. Odżywkę możesz nakładać po każdym umyciu włosów. Z maskami bym uważała, bo czasem możesz osiągnąć po prostu efekt przetłuszczonych włosów. Jak już chcesz zregenerować sobie końcówki to możesz poszukać kosmetyków, które w składzie będą miały kolagen, olej karite, białą glinkę czy kozie mleko.
  Odpowiedz
Ja polecam specjalne olejki do włosów, zwłaszcza arganowe. Może je teraz dostać chyba w każdej drogerii. Są naprawdę skuteczne i można je stosować także na suche włosy. Dodatkowo pomagają w rozczesywaniu, co przy zniszczonych włosach często bywa utrapieniem. trzeba tylko uważać, by nie przesadzić z ilości, bo włosy mogą nam się zbytnio natłuszczać.
  Odpowiedz
Powiem tak- nie wierzę w produktu które mają pomóc po 3min. To ściema totalna. To daje efekt tylko na 5min do kolejnego mycia. W dodatku często obciąża włosy. Jeśli chcesz odżywić włosy warto zacząć od odżywienia skóry. Włosy jako tkankę martwą bardzo ciężko odratować, ale można zadbać aby nowe wlosy które wyrastaja były mocniejsze i zdrowsze. Dlatego jeśli już to maski do włosów, ale też nie te które się zmywa po 3min, tylko takie które trzyma się pod kompresem prze co najmniej pół godziny. Inaczej efektu nie będzie.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości