• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tylko lekarz?
Hej forumowiczki! Proszę doradźcie mi i wyjaśnijcie parę kwestii. Strasznie mnie ostatnio "łupie" w krzyżu. Pomyślałam, że dobrze by mi zrobił masaż i może jakiś profesjonalista by mi "ponastawiał" kręgi. Jednak nie znam żadnego specjalisty, a do nieznajomego boję się iść,  bo tak miedzy bogiem a prawdą w dzisiejszych czasach lekarzem to się może nazwać każdy. I tu się właśnie pojawia moje pytanie. Czy taki lekarz - nie lekarz może w ogóle wykonywać zawód masażysty i czy może wmawiać ludziom, że to masaż leczniczy? Nie chciałabym się nadziać na jakiegoś oszusta co mi więcej krzywdy zrobi niż pomoże. Czy też na takie masaże lecznicze może mnie tylko lekarz zapisać czy dać skierowanie? Jak to wygląda? NFZ ma takie cuda w pakiecie czy tylko prywatnie muszę szukać?
  Odpowiedz
Możesz spróbować na NFZ, ale z mojego doświadczenia wynika, że zapisy są nawet na kilka lat do przodu... Zwłaszcza, że to tylko łupanie, a nie rehabilitacja po ciężkim wypadku czy coś. raczej skierowałbym się do sektora prywatnego. Moim zdaniem powinnaś pomyśleć o wizycie u prawdziwego lekarza i zarzucić myśl o zabiegach u jakiegoś szarlatana - kuglarza. Może on ci pomóc, a może też wyrządzić ogromną krzywdę. Najlepiej udaj się najpierw do lekarza rodzinnego po skierowanie, potem do porządnego fizjoterapeuty i umów się na serię rehabilitacyjnych, medycznych masaży. Mam nadzieję, że pomogłem. Pozdrawiam
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości