• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kriolipoza
Czy któraś z was dziewczyna poddała się możne zabiegowi kriolipozy (czyli zamrażania komórek tłuszczowych)? Zapisałam się właśnie na ten zabieg i nie wiem jak to wygląda... Ładnie proszę, podzielcie się wrażeniami  [Obrazek: rolleyes.gif]
  Odpowiedz
Może ja w czymś pomogęUśmiech Jestem właśnie po takim zabiegu i na świeżo mogę podzielić się wrażeniamiUśmiech Sam zabieg trwa około 1 - 3 h. Na skórę nakładają Ci taką nakładkę żelową, żebyś nie odczuwała bezpośrednio tego efektu zmrożenia. Nadmiar tkanki umieszczają w takich panelach chłodzących. Na początku możesz czuć lekkie naciąganie skóry, ale potem wszystko drętwieje i wcale nie boli.
  Odpowiedz
hmm ja byłam już cztery razy na takim zabiegu i każdy trwał po godzinie. W czasie zabiegu jedynie co czujesz to chłód na skórze i takie uczucie jakby ci stok przystawił końcówkę odkurzacza do skóry. Ja zwykle mam od tego potem niewielkie siniaki, które znikają po kilku dniach. Ogólnie zauważyłam, że faktycznie jest efekt jak się na to trochę pochodzi, dlatego raczej mogę polecić tę metodę.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości