• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ile kosztuje zabieg korekty w prywatnej klinice
Witam dojrzałe forumowiczki i zachęcam do udzielania sobie nawzajem porad bez wstydu.

trzy lata temu zostałam mamą najpiękniejszej dziewczynki na świecie [Obrazek: blush.gif] . Niestety po porodzie została mi niechciana pamiątka w postaci blizny po nacięciu krocza  [Obrazek: cry.png] Chciałabym z nią ostatecznie pożegnać, dlatego tez zaczęłam rozglądać się za kliniką medycyny estetycznej, która przeprowadzi mi taki zabieg, ale w rozsądnej cenie. Niestety nasze kochane państwo nie dofinansowuje tego typu zabiegów dla kobiet i całość trzeba wyłożyć z własnej kieszeni [Obrazek: dodgy.gif] . Czy któraś z was poddała się zabiegowi takiej korekty i mogłaby polecić dobrą i niedrogą klinikę w Małopolsce? [Obrazek: huh.gif]
Obsyp mnie białym pudrem  Serce
  Odpowiedz
Po pierwsze gratuluję córciUśmiech a co do Twojej dolegliwości, to nie masz się czym przejmować. Jak już wybierzesz klinikę i zdecydujesz się na zabieg, to na pewno nie będziesz żałować. Chociaż faktycznie do tanich on nie należy. Z tego co zdążyłam się zorientować to taka fachowa plastyka pochwy to wydatek przeszło 3 tyś., ale podobno laserowa rewitalizacja jest o połowę tańsza....
  Odpowiedz
Gratuluję córci. Możesz spróbować zamiast inwazyjnej ingerencji w swoje ciało, jaką jest zabieg, opatrunków specjalistycznych. Są na rynku takie, które po np. miesięcznej terapii rozjaśniają bliznę. Zawsze to mniej bólu. Uśmiech Jeżeli to nie pomoże to wtedy zdecyduj się na operację. Ale jest to takie miejsce, że jeżeli nie jest ta blizna widoczna, to po co ryzykować? Zrobisz jak zechcesz. Uśmiech
  Odpowiedz
Dokładnie, nie wiem czy w Twoim przypadku to zadziała, ale na początek można wypróbować preparatów do rozjaśniania blizn. No i też wydaje mi się, że to tańsza droga.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości