• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Peeling na trądzik
Witam. 

Zastanawiam się nad wykorzystaniem peelingu jako sposobu pozbycia się trądziku. Próbowałam różne preparaty, ale na razie z mizernym skutkiem. Ktoś testował może tego typy wykorzystanie peelingu?
  Odpowiedz
Hej,
Z tego co wiem peeling rewelacyjnie działa na skórę, w tym również na trądzik. Sama nie mam tego rodzaju problemów, ale z sukcesem udało mi się usunąć przebarwienia na skórze, właśnie stosując peeling medyczny.
  Odpowiedz
A taki zabieg jest w ogóle bezpieczny? Nie chciała bym pogorszyć sytuacji.
  Odpowiedz
(10-07-2016, 04:08 PM)Beatka napisał(a): A taki zabieg jest w ogóle bezpieczny? Nie chciała bym pogorszyć sytuacji.

Zabieg jest bezpieczny. Jedyne przeciwwskazania dotyczą stosowania leków, a także poważnych zaburzeń hormonalnych. Myślę, że warto poddać się czemuś takiemu za cenę ładnej ceryUśmiech
  Odpowiedz
Róża_2 znasz jakąś szczególnie dobrą terapię?
  Odpowiedz
Popularna jest terapią Lactipee pomagająca na trądzik, przebarwienia i starzenie się skóry. 
  Odpowiedz
Wątpię by to pomogło na trądzik. To kwestia w dużej mierze hormonów i raczej takie domowe sposoby nic Ci nie dadzą. No ale z drugiej strony, spróbować nigdy nie zaszkodzi. Możesz spróbować zrobić własny peeling, one się świetnie sprawdzają i nie ma ryzyka uczulenia. Prosty można zrobić z stłuczonych pestek owoców, co fajnie odżywai skórę, na szybko wystarczy sól kamienna taka do kąpieli i tez nieźle daje i złuszcza naskórek (choć tą stosuję raczej do ciała niż samej twarzy).
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości