• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Krótkie włosy u dziewczyny
Hejkaaa, 

co sądzicie o krótkich fryzurkach u dziewczyny. Ja się zastanawiam czy się tak nie obciąć, ale słyszałam głosy, że facetom zwykle nie podobają się krótkie włosy u kobiet. Co sądzicie? Oto fryzura, która mi się podoba;

Załączone pliki Miniatury

HAU HAU
  Odpowiedz
O jezus, takie włosy są najgorsze. ZWŁASZCZA u młodej dziewczyny. Będziesz wyglądać w najlepszym wypadku jak chłopak a w najgorszym jak czterdziestoletnia rozwódka... Nie rób sobie tego dziewczyno!
  Odpowiedz
Matko, jak można z własnej woli chcieć sobie zrobić taką fryzurę. Dziewczyno, dopóki nie jesteś stara powinnaś nosić długie włosy, tylko pamiętaj o ich odpowiedniej pielęgnacji... A nie ścinać się an krótko - non stop widuje takie "lalunie" na mieście. Zwykle są same. Zgadnij dlaczegoo Duży uśmiech
  Odpowiedz
A ja tam uważam, że krótkie, odważne fryzurki mogą dodać nieco charakteru "niegrzecznym" dziewczynkom. Sama od lat nosze krótkie poszczerbione fryzurki, a na brak powodzenia nie mogę narzekać Uśmiech Uśmiech Uśmiech
Obsyp mnie białym pudrem  Serce
  Odpowiedz
To jak z nedowskimi okularami. Ładnemu we wszystkim będzie ładnie, a średni i brzydki tylko się oszpeci. Takie włosy na pewno są wygodne (choć żeby był efekt trzeba codziennie rano myć i modelować, ale suszy się szybciutko). Nie każdemu takie włosy też pasują. Jeśli farbujesz to tym bardziej będzie to ból w tyłku bo odrosty na krótkich włosach widać już nawet po tygodniu.
  Odpowiedz
Według mnie najważniejsze żebyś sama się w tym dobrze czuła. Najlepsza fryzura to taka w której sami sobie się podobamy i jest dla nas wygodna.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości