• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Laserowa depilacja włosów
Cytat:Hej, 

próbował ktoś z was laserowego usuwania włosów? Słyszałem, że to niezwykle skuteczna metoda i rozważam coś takiego... Chodzi mi zwłaszcza o włosy pod pachami i na klacie, ale czy to w ogóle jest możliwe? czytałem też kiedyś, że taką depilację można zastosować, jeśli ma się nadwrażliwą skórę na twarzy,a jak jestem właśnie taki wrażliwy...  [Obrazek: angel.gif] Tylko czy tego typu zabiegi są zdrowe? i czy naprawdę wystarczy jeden i problem z głowy do końca życia?
  Odpowiedz
Ja jestem po laserowej depilacji pach i to jakoś szczególnie nie boli. Nie wiem jak jest w przypadku innych części ciała, ale ja czułam tylko takie delikatne ukłucia - coś jak przy wyrywaniu brwi pęsetą...Jest tylko jedno ale - musisz przed laserowym zabiegiem dokładnie ogolić owłosienie - im dokładniej to zrobisz, tym mniej cię zaboli Oczko Cały zabieg trwa bardzo krótko - mój chyba niecałe 15 minut. Niestety jeden zabieg to za mało - powtórzenie go trzy razy daje dopiero 100 procentową skuteczność. Ja w przyszłym tygodniu będę mieć drugą depilację, ale mam nadzieję, że będzie jeszcze mniej bolesna Oczko
HAU HAU
  Odpowiedz
Zawsze mnie interesowały takie zabiegi. Niestety to chyba nie na moją kieszeń, zwłaszcza, że tak jak zauważył Prezi na jednym zabiegu się pewnie nie kończy. A szkoda to musi być takie wygodne :/ No cóż zostaje zadowolić się woskiem.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości