• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jasna karnacja - blond włosy?
Hej laseczki  Serce 

mam pytanko, jak myślicie - czy osobom o bardzo jasnej karnacji pasują bardzo jasne blond włosy. Marzą mi się takie, niemalże siwe lub białe, jednak mam bardzo jasną skórę... Nie chcę być przezroczysta, ani wyglądać jak łysa, ale może któraś z was coś doradzi... A może są tutaj fryzjerzy? Haloooo [Obrazek: undecided.gif]
  Odpowiedz
Co prawda nie jestem laseczką, hihih, ale się wypowiem. ABSOLUTNIE sobie tego NIE rób. Stracisz kontury, będziesz wyglądała jak łysa biała kartka - do jasnej karnacji tylko kasztany, brązy i rudości - NIC INNEGO. A siwe włosy to będziesz miała jak się zestarzejesz i uwierz nie wygląda to zbyt atrakcyjnie... Widział kto kiedy różową lalkę barbie?
  Odpowiedz
Nie jest to najlepszy pomysł, ale może jak znajdziesz dobrego fryzjera, który by co doradził jak z tym pokombinować, to byłoby coś z tego... Chociaż jak to mówią nic na siłę Uśmiech
HAU HAU
  Odpowiedz
Jak chcesz wyglądać jak królowa śniegu to czemu nie.
  Odpowiedz
Jak Ci bardzo zależy na jasnych włosach to lepiej sobie zrobić balejaż. Wygląda ładnie, a nie zrobi Ci maski i nie sprawi że będziesz wyglądać jak trup. Wiem ze zombie teraz w modzie, ale bez przesady.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości