• 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Peelingi - czy działają
Hej, mam pytanie do wszystkich dziewczyn, które używają lub używały regularnie peelingów do twarzy. Zastanawiam się nad zakupem jakiegoś, ale bardzo różnią się cenowo... Czy to daje jakieś wymierne efekty? Jeśli tak to po jakim czasie? Lepsze są gruboziarniste? I jakie firmy są najlepsze? Pomóżcie.. Zdezorientowany
  Odpowiedz
ja stosowałam peelingi przeciwtrądzikowe i muszę przyznać, że przy regularnym myciu twarzy pomogło. Jednak na dłuższa metę nie można ciągle zdzierać sobie naskórka i lepiej wtedy przerzucić się na maseczki, które raz na jakiś czas sobie zaaplikujesz  [Obrazek: tongue.gif]
HAU HAU
  Odpowiedz
Moim zdaniem stosowanie "ziarnistych" peelingów raczej może zaszkodzić niż pomóc. Dlatego lepiej używać peelingów chemicznych lub enzymatycznych, które nie zdzierają naskórka w sposób mechaniczny. Jest to lepsze rozwiązanie, gdyż w skórze twarzy nie powstają wtedy mikrouszkodzenia, które mogą stać się zaczątkiem zakażeń, co poskutkuje oczywiście wysypem trądziku Smutny
  Odpowiedz
Peeling peelingiem, ale później trzeba nałożyć coś, co odżywi skórę. Ja robię sobie mały relaksik dwa razy w tygodniu, robię peeling, a później relaksuję się nakładając maseczkę na 15 minut. Oczywiście wsypuję do wanny sól morską, lub olejek zapachowy, koniecznie lawendowy. Ach, po takim wieczorze mam power na następny dzień i piękną skórę. Duży uśmiech Uśmiech
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości