unsgab
Moda na "wampirzy lifting" - Wersja do druku

+- unsgab (http://unsgab.org)
+-- Dział: Ginekologia Estetyczna (http://unsgab.org/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Inne (http://unsgab.org/forumdisplay.php?fid=30)
+--- Wątek: Moda na "wampirzy lifting" (/showthread.php?tid=80)Moda na "wampirzy lifting" - HallyBerry - 11-02-2016

Słyszałyście może o tymi zabiegu? Podobno cała procedura opiera się na pobraniu krwi od pacjentki a następnie poddaniu jej odwirowaniu. Potem  ten koncentrat zawierający płytki krwi w dużym stężeniu wstrzykiwany jest w skórę.

Szkoda tylko, że ten zabieg nie jest bezbolesny, chociaż może dla efektów warto pocierpieć? Po tym zabiegu bowiem nasza skóra jest wygładzona, znacznie bardziej elastyczna a do tego poprawia się także produkcja kolagenu.

Z tego wychodzi, że osocze bogatopłytkowe jest całkiem skuteczną metodą przeciwzmarszczkową.RE: Moda na "wampirzy lifting" - luśka - 11-02-2016

Nazwa brzmi dość intrygująco, ale wygląd skóry tuż po zabiegu nie jest zbyt zachęcający. Nie wiecie może po jakim czasie znika to zaczerwienienie z twarzy?RE: Moda na "wampirzy lifting" - Królowa_Lodu - 12-14-2016

Rozumiem dbać o własną cerę, jednak zmarszczki są czymś co wcześniej czy później się na twarzy pojawi. A taki zabieg jest bardzo bolesny, a do tego skóra przez pewien czas wygląda koszmarnie. Należy zadać sobie pytanie - czy warto? Pytanie jeszcze jak długo utrzymują się efekty?