unsgab
Drastyczna zmiana koloru - Wersja do druku

+- unsgab (http://unsgab.org)
+-- Dział: Włosy (http://unsgab.org/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Modne fryzury (http://unsgab.org/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: Drastyczna zmiana koloru (/showthread.php?tid=102)Drastyczna zmiana koloru - lavenda - 11-30-2016

Już od jakiegoś czasu mam taki pomysł na dużą metamorfozę w swoim wyglądzie. Na razie moje włosy mają odcień ciemnego brązu, ale marzy mi się nieco jaśniejszy kolor. Może rudy albo jeszcze lepiej blond?

Moją największą obawą jest jednak dekoloryzacja. Nie jestem pewna czy to nie będzie zbyt duże obciążenie dla moich włosów? A jak potem większość ich wypadnie?UśmiechRE: Drastyczna zmiana koloru - madzik_00 - 11-30-2016

Chyba przejmujesz się na wyrost. Wystarczy znaleźć doświadczoną fryzjerkę i ona już zatroszczy się o Twoje włosy. Teraz używa się wysokiej jakości produktów, dlatego dekoloryzacja może być całkiem bezpieczna.

Gorzej, jeśli ktoś nie wie jak się za to zabrać. Z takiego salonu uciekałabym czym prędzejUśmiechRE: Drastyczna zmiana koloru - skrzydła anioła - 02-24-2017

Według mnie każda mocna zmiana koloru to niepotrzebne niszczenie włosów. No i nie masz pewności, że w dużo jaśniejszym kolorze będzie Ci ładnie, więc lepiej najpierw zrobić test i jakąś wizualizację. A jak zareagują Twoje włosy na dekoloryzację, też lepiej wcześniej sprawdzić na pojedynczym pasemku. No i wiedz, że przy tak dużej różnicy odrosty widać natychmiast!